0

Shyhretja vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun tonë.

Pos për këngët e saj ajo njihet edhe për paraqitjet, shkruan ORAinfo.

Shyhretja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sonte ajo ka publikuar një foto ku shihet me burrin e saj dhe me shoqëri.

Burri e ka përqafuar Shyhretën në prani të shoqërisë dhe ajo po duket shumë e lumtur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE