0

Shyhrete Behluli është këngëtarja e muzikës popullore dhe një ndër më të pëlqyerat nga ky zhanërr.

Ajo është shumë aktive si me këngë të reja ashtu edhe në mbrëmje e koncerte, përcjell ORAinfo.

Ajo nuk mungon me postime nga jeta e saj private dhe profesionale.

Sot, ajo ka publikaur një foto ku shihet se ka dalë me shoqe dhe po duket më bukur se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE