0

Shyhrete Behluli dhe reja e saj Learta, po vazhdojnë të jenë dy personazhe shumë të pëlqyera për publikun shqiptar.

Raporti i tyre është tejet i përfolur në publik e media rozë, përcjell ORAinfo.

Së fundi ato kanë publikuar një këngë bashkë, për nder të bilbilit të këngës shqipe, Nexhmije Pagarushës.

Sot, ato kanë dalë bashkë për iftar e ai që po i shoqëron është moderatori i njohur, Labinot Gashi./ORAinfo/

SHPËRNDAJE