0

Shyhrete Behluli është këngëtarja shumë e njohur e muzikës popullore dhe një ndër më të pëlqyerat.

Këngët e saj janë të pranishme pothuajse në çdo festë familjare, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot, ajo ka dalë me vajzën e me renë, mirëpo me këtë rregullim që ka bërë ajo po duket sikur të ishte motër me to./ORAinfo/

SHPËRNDAJE