0

Pa grim dhe me flokë të pa rregulluara, kështu ka dalë Shyhretja sot

Ajo është një ndër këngëtaret më të përfolura.

Krahas moshës, ajo arrin të jetë gjithmonë në formë dhe nuk mjafton me paraqitje plot stil.

Ajo nuk mungon as në rrjete sociale në të cilat është tejet aktive.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me shoqëri, mirëpo, pamja e saj pa grim dhe e parregulluar mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE