0

Shyhrete Behluli është një prej emrave më të lakuar të estradës shqiptare.

Ajo është një prej këngëtareve më të pëlqyera të muzikës popullore dhe një ndër më të përfolurat, përcjell ORAinfo.

Shyhretja është shumë aktive si me këngë të reja ashtu edhe në mbrëmje, dasma e festa të ndryshme.

Krahas kësaj nuk mungon as me postime në rrjete sociale dhe sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë për shëtitje me djalin e nipin, e gjithë vëmendjen merr veshja e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE