0

Shyhretja vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun tonë.

Ajo është shumë aktive si me këngë të reja ashtu edhe në mbrëmje e koncerte, shkruan ORAinfo.

Krahas kësaj, ajo nuk mungon as me postime në ndryshme në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Mbrëmë ajo me vajzat dhe rejën ka qenë e ftuar në një dasmë, ku të gjitha u duken shumë bukur.

Por, si gjithmonë Shyhretja është ajo që gjithmonë befason me pamjen e saj prej një vajze të re./ORAinfo/

SHPËRNDAJE