0

Shyhrete Behluli dhe reja e saj, Learta Jakupi janë dy personazhe tejet të përfolura në publik e në media.

Raporti i tyre vjehërr e re është shumë i komentuar, përcjell ORAinfo.

Që të dyja nuk hezitojnë të na tregojnë sa mirë kalojnë njëra me tjetrën.

E mbrëmë, Learta ka organizuar një koncert humanitar, e Shyhretja ka shkuar deri në Zvicërr për ta ndjekur renë e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE