0

Shyhrete Behluli po di të jetë gjithmonë në qendër të medieve rozë.

Ajo është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun dhe një ndër më të ftuarat të performojë në dasma e festa të tjera familjare, përcjell ORAinfo.

Ndonëse e angazhuar shumë në profesion, Shyhretja gjithmonë gjen kohë për familjen e saj.

Sot, ajo na ka treguar de ka gatuar për familjen petulla./ORAinfo/

SHPËRNDAJE