0

Drita u bë e njohur si nëna e Learta Jakupit.

Nënë e bijë janë shumë të ngjajshme, shkruan ORAinfo.

Drita është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Pas pak minutash pritet që të lansohet projekti më i ri i Shyhretes dhe Leartës, kushtuar Nexhmije Pagarushës.

E për këtë edhe Drita u ka uruar suksese, përmes një postimi në Instagram./ORAinfo/

SHPËRNDAJE