0

Learta dhe Shyhretja vazhdojnë të jenë shumë të dashura për të gjithë.

Re e vjehërr kanë marrë zemrat e publikut me raportet e tyre të mira, shkruan ORAinfo.

Shumë shpesh shfaqen pranë njëra-tjerës, të dyja me fytyrë të buzëqeshur.

Sot ato janë shfaqur me veshje kombëtare, e këtë pamje e ka publikuar Engji.

Të dyjave po u rri mjaftë mirë kjo veshje./ORAinfo/

SHPËRNDAJE