0

Shyhrete është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Përveç me këngët e saj, ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Ajo nuk heziton që këtë jetë të saj ta ekspozojë në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sonte përmes një postimi ajo ka treguar se është në një darkë bashkë me Engjin dhe me një grumbull meshkujsh./ORAinfo/

SHPËRNDAJE