0

Gresa Salihu është vajza e Shyhrete Behlulit, këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo është një femër mjaftë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Gresa është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot nëna e saj, Shyhretja feston ditëlindjen, e me këtë rast ajo ka bërë një urim për të.

“Urime ditëlindjen ma e shtrenjta nanë”- ka shkruar ajo./ORAinfo/

SHPËRNDAJE