0

Shyhrete Behluli është këngëtarja që për vite i solli publikut shqiptar, këngë shumë të pëlqyera.

Që nga dalja e parë në skenë ajo u bë një ndër më të preferuarat e publikut dhe e tillë është edhe në ditët e sotme, përcjell ORAinfo.

Ajo nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale, ndonëse është shumë e angazhuar.

Sot, ajo ka postuar foto me të cilat na tregon se ajo dhe Luli do ta ndjekin ndeshjen e Kosovës nga afër, e veshja e tyre e njejtë merr gjithë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE