0

Shyhrete Behluli dhe vajza e saj, Engjëllusha po vazhdojnë të jenë dy prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ato janë shumë aktive si me këngë të reja ashtu edhe në mbrëmje e koncerte, përcjell ORAinfo.

Krahas kësaj nuk mungojnë as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Mbrëmë ato kanë qenë në një dasmë e me fustanat që ua zgjodhi Learta, nënë e bijë kanë shkëlqyer./ORAinfo/

SHPËRNDAJE