0

Shyhrete Behluli dhe vajza e saj Engjëllusha janë dy prej këngëtareve më aktive në zhanrrin e tyre për momentin.

Ato i kemi parë shumë aktive në shumë mbrëmje festive që janë mbajtur për këtë fundvit, shkruan ORAinfo.

Në të gjitha herët ato janë dukur shumë bukur dhe gjithmonë kanë shkëlqyer me dukjen e tyre nënë e bijë.

Por sot, në mbrëmjen e që është mbajtur nga prezantuesi I njohur Labinot Gashi, Engji dhe Shyhretja kanë shkëlqyer më shumë se kurrë, në shoqërinë e kolegëve të tyre./ORAinfo/

SHPËRNDAJE