0

Shyhrete Behluli dhe vajza e saj, Engjëllusha janë dy prej këngëtareve më aktive të muzikës popullore.

Ato janë shumë të pranishme në mbrëmje e koncerte sin ë Kosovë ashtu edhe në diasporë, përcjell ORAinfo.

E këto ditë atop o qëndrojnë jashtë vendit të dyja, dhe nga atje kanë postuar foto të ndryshme.

E sot, Shyhretja ka postuar një foto ku shihet se ka dalë me vajzën e shoqen për kafe, e ajo që bie në sy janë pamjen e tyre pa grim./ORAinfo/

SHPËRNDAJE