0

Shyhretje Behluli dhe nusja e djalit të saj, Learta, janë dy prej personazheve më të përfolura në publikun shqiptar.

Raporti i atyre të dyjave komentohet shumë si në publik ashtu edhe në media rozë, përcjell ORAinfo.

Që të dyja postojnë shumë shpesh foto me njëra-tjetrën dhe janë shumë të lidhura mes vete.

E Learta ka publikuar një foto ku shfaqen bashkë nëna e saj, Drita dhe vjehrra, Shyhrete Behluli duke vallëzuar pranë njëra-tjetrës.

Të veshura me shumë stil, ajo që bie në sy është pamja e tyre që duken si motra. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE