0

Shyhrete Behluli është këngëtarja e muzikës popullore, dhe një ndër më të pëlqyerat e këtij zhanrri.

Ajo u paraqit në skenë para 40 viteve dhe që nga atëherë ka qenë një ndër më të pëlqyerat e publikut, përcjell ORAinfo.

Në anën tjetër jeta e saj private është po aq e përfolur sa edhe karriera e saj muzikore.

Pothuajse çdo postim I Shyhretes dhe I familjes së saj bëhet lajm në mediat rozë.

E në një foto që ka qarkulluar së fundi në rrjete sociale, shihen Shyhretja së bashku me burrin dhe djalin, ata kanë dalur në borë mirëpo, ajo që merr vëmendjen është se nga temperaturat e ulëta ata kanë dalë në gjendje jot ë mirë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE