0

Shyhrete Behluli ëshë këngëtarja e njohur e muzikës popullore, dhe një nga më të pëlqyerat e zhanrrit të saj.

Përveç që është një këngëtare shumë e pëlqyer, edhe jeta e saj private është jo pak e përfolur në media, përcjell ORAinfo.

Ndonëse është shumë e angazhuar në profesion dhe në familje, Shyhretja është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë së bashku me burrin dhe shoqërinë e vjetër, mirëpo ajo çka bie në sy është pamja e saj sportive, por që duket shumë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE