0

Shyhrete Behluli uron 28 Nëntorin: Lavdi të gjithë dëshmorëve që ranë për liri, lirinë që sot po e gëzojmë.

Dita e Flamurit ka filluar me urime të shumta nga krerët e të dy shteteve si dhe fytyrat e tjera publike.

Këngëtarja Shyhrete Behluli vendosi të urojë shqiptarët me rastin e 28 Nëntorit, duke publikuar një fotografi të nipërve të saj me veshje kombëtare.

Gezuar 28 Nentori, Lavdi te gjithe deshmorve qe ran per Liri, lirin qe sot po e gezojm! 🇦🇱❤️”, shkruan ajo.

SHPËRNDAJE