0

Gili, Edona, Remzia dhe Shkurta janë bashkuar për një projekt.

Ato po përgatisin diҫka të bukur për festat e fundvitit, shkruan ORAvip.

Të katërtat konsiderohen si ndër këngëtaret më të dashura të muzikës popullore.

Por, si njëri prej ‘bilbilave’ konsiderohet edhe Shyhrete Behluli, që tashmë dihet se nuk ka raporte të mira me Shkurte Fejzën.

Kjo duhet të ketë qenë edhe arsyeja pse Shyhretja nuk është pjesë e këtij projekti që kanë paralajmëruar katër këngëtaret e lartëpërmendura./ORAvip/

SHPËRNDAJE