0

Shyhrete Behluli është emri i një prej ikonave të muzikës popullore shqiptare.

Që nga dalja e saj në skenë u bë shumë e pëlqyer në publik, përcjell ORAinfo.

Ajo tani është një prej këngëtareve më të ftuara nëpër dasma e festa të tjera familjare.

Krahas kësaj ajo është tejet aktive në rrjete sociale, e sot ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka marrë pasaportën e Shqipërisë dhe kjo gjë duket se e ka gëzuar atë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE