0

Elita Rudi është moderatorja më e dashur për publikun.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, e tanimë do të bëhet edhe nënë, shkruan ORAinfo.

Edhe shtatzënë, Elita vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto përmes së cilët tregon se ka marrë një dhuratë shumë të bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE