0

Shyhrete Behluli është një ndër emrat më të përfolur të showbizit shqiptar.

Ajo është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare, e këtë simpati të publikut e pati që në daljen e parë në skenë, përcjell ORAinfo.

Shyhretja krahas moshës dhe angazhimeve që i në profesion nuk heziton edhe të jetë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku pothuajse çdo ditë publikon foto e vide të ndryshme.

E mbrëmë, Shyhretja ka postuar një foto ku shihet se ka pasur mysafirë, mirëpo, ajo çka bie në sy është veshja elegante dhe pamja ‘mahnitse’ e këngëtares./ORAinfo/

SHPËRNDAJE