0

Egzona Muqiqi është një ndër nuset më të përfolura të estradës.

Ajo dhe Albatrit Muqiqi janë martuar para dy viteve dhe dasma e tyre bëri bujë të madhe në media e në publik, shkruan ORAinfo.

Ata tani janë prindër të një vajze dhe në pritje për tu bërë prindër për herë të dytë.

Krahas familjes dhe profesionit ajo është edhe shumë aktive në rrjete sociale ku poston fotografi e video të ndryshme të jetës së saj.

Sot Egzona ka postuar një video duke luajtur me vajzën e saj në borë e duket se shtatzënia nuk e ndalon të luaj këtë lojë me vajzën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE