0

Do të befasoheni, kaq shumë e ka shëndoshur shtatzënia nusen e Ledrit.

Sara Hoxha është tashmë një emër tejet i përfolur në publikun e medieve rozë.

Ajo u bë e njohur si e dashura e Ledri Vulës, shkruan ORAinfo.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/sara-mp4″]

Sara po pret të bëhet nënë për herë të parë dhe gjatë kësaj kohe e gjejmë shumë aktive me postime.

E shtatzënia duket se e ka shënoshur shumë Sarën e këtë e shohim edhe në imazhin që ka publikuar së fundi.

SHPËRNDAJE