0

Burak Ozivit dhe Fahriye Evcen janë një prej çifteve më të përfolura turke.

Që të dy janë aktorë dhe çdo herë kanë rrëmbyer rolet kryesore në filmat e serialet ku kanë marrë pjesë, përcjell ORAinfo.

Tani ata janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë dhe Fahriye është në muajt e fundit të shtatzënisë.

E nga fotot që i publikon shohim që atë e ka zbukuruar kaq shumë shtatzënia./ORAinfo/

SHPËRNDAJE