0

Ariana Fejzullahu u bë e njohur për publikun si bashkëshortja e Ermal Fejzullahut.

Janë paraqitjet e saj gjithmonë me plot stil ato që e bënë edhe më të njohur, përcjell ORAinfo.

Tani ajo dhe Ermali po presin të bëhen prindër për herë të parë dhe Ariana është në muajt e parë të shtatzënisë.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë plot stil, mirëpo merr vëmendjen barku i saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE