0

Moderatorja, Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo është shumë e komentuar sidomos për jetën e saj private, shkruan ORAvip.

Elita është shumë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme.

Pasi që është duke pritur që të bëhet nënë për herë të dytë, ajo këtë ndjesi të lumturisë po e shpreh në forma të ndryshme.

Sot Elita ka publikuar një foto të bërë gjatë kohës së pushimeve verore. Në bikini dhe me bark paska të fryrë, Elita shfaqet tepër joshëse.

Mendojsha që mu ka fry shumë barku#vera2020”, e ka përshkuar foton Elita.

Ajo tani është në muajt e fundit të shtatzënisë dhe pritet që shumë shpejt të bëhet nënë për herë të dytë. /ORvip/

SHPËRNDAJE