0

U tha se Atdheu e goditi me karrige, Shqipja paralajmëron “bombën” kundër tij.

Edhe sonte ka qenë një puntatë interesante në “Përputhen” me shumë debate e përleshje.

Edhe këtë herë ishte Antonela ajo që ka ka nisur një debat të ashpër me Atdheun dhe Locon.

Gjatë diskutimit ajo u shpreh se i ka kujtuar momentet e vështira të babait i cili ka treguar dhunë ndaj nënës së saj, për shkak të veprimit të Atdhe Xheravinës në drejtim të ish-konkurrentes Shqipe Hysenaj duke tentuar ta godas me karrige.

Dhe i mënjëherëshmë ka qenë edhe reagimi i Shqipes e cila në një InstaStory ka publikuar mesazhin e një ndjeës e cila i shkruan “O shqipe të paska rraf Atdheu të doli boja edhe ty”.

“Ja kundër kujt femrave jam, këtyre që qeshin dhe tallen me fatkeqësitë e femrave tjera siç kanë bërë edhe me mua pavarësisht se unë vetëmbrohem shumë mirë qesh qesh se të sheh Zoti por unë se kam problem të nxjerr më fytyrë”, i ka kthyer përgjigjien Shqipja.

Ndërsa në një tjetër postim Shqipja ka paralajmëruar se shumë shpjet do të nxjerr fakte për Atdhen dhe Locon.

SHPËRNDAJE