0

U bë i njohur si aktor dhe tani, Shpëtim Desku është moderator shumë i suksesshëm.

Ai është shumë i pëlqyer dhe i përfolur në publik sidomos për jetën private, përcjell ORAinfo.

Shpëtimi është i martuar dhe gruaja e tij Arta është po aq e përfolur në publik sa edhe ai.

Këto ditë, ata po qëndrojnë në pushime në Greqi dhe në fotot që i kanë postuar janë pamjet e gruas dhe vajzave ato që marrin gjithë vëmendjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE