0

U bë i njohur si aktor dhe tani, Shpëtim Desku është moderator shumë i suksesshëm.

Ai është shumë i pëlqyer dhe i përfolur në publik sidomos për jetën private, përcjell ORAinfo.

Shpëtimi është i martuar dhe gruaja e tij Arta është po aq e përfolur në publik sa edhe ai.

Sot, me rastin e ditëlindjes së tij, Arta postoi foton më të bukur me burrin dhe me këtë ajo ka vënë fjalët më të bukura për të./ORAinfo/

SHPËRNDAJE