0

Shpëtim Desku është tani një ndër moderatorët më të njohur dhe i cili karrierën e tij fillimisht e nisi si aktor.

Ai është shumë i pëlqyer dhe i përfolur në publik sidomos për jetën private, përcjell ORAinfo.

Shpëtimi është i martuar dhe gruaja e tij Arta është po aq e përfolur në publik sa edhe ai.

Ai sot ka postuar një foto ku shihet se kanë shkuar në një festë me gruan, mirëpo ajo që mori vëmendjen e të gjithëve është pamja e gruas së tij./ORAinfo/

SHPËRNDAJE