0

Shpat Kasapi është njëri ndër këngëtarët më të njohur shqiptar.

Këngët e tij vazhdojnë të jenë shumë të pëlqyera, shkruan ORAvip.

Shpati së fundmi është fejuarën me bukuroshen nga Gostivari, Selvijen.

Çifti vazhdimisht sfaqen bashkë dhe nuk hezitojnë të ndajnë momente me ndjekësit.

Së fundi, ata kanë shkuar për skijim dhe në foton e publikuar është pamja e Selvijes ajo që mori gjithë vëmendjen. /ORAvip/

SHPËRNDAJE