0

E dashura e Shpatit publikon momente romantike krahë tij.

Këngëtari i njohur shqiptar Shpat Kasapi i ka dhënë fund beqarisë ditë me parë duke kurorëzuar dashurinë me fejesë.

Duke publikuar momente të bukura nga fejesa e tyre, ata po vazhdojnë që ti dedikojnë fjalët më të mira njëri tjetrit, shkruan Kosovarja.

Së fundmi ishte vet Selvija ajo e cila ndau disa momente të bukura krahë Shpatit duke shkruar “Nga çfarëdo që të jenë bërë shpirtrat tanë… i tiji dhe i imi janë të njëjtë.. do të jetoja përgjithmonë në këtë përqafim”.

Ndërsa nuk mungoj as mbishkrimi i këngëtarit duke i thënë asaj Mbretëreshë.

SHPËRNDAJE