0

Shpat Kasapi prezanton të dashurën, i bën dedikim romantik.

Shpat Kasapi pozoi për herë të parë krah të dashurës së re.

Shpat Kasapi tash e sa kohë është përfolur për një lidhje të re dashurie, të cilën preferoi që deri tani ta mbajë larg vëmendje së publikut, shkruan lajmi net.

Së fundi, këngëtari ka publikuar imazhet e para pranë të dashurës, të cilës i bëri edhe një dedikim romantik.

“Unë premtoj ta trajtoj zemrën tënde me kujdes dhe ta çmoj me dashuri selvije.jao”, ka shkruar ai.

Ndyshe, këngëtari është goxha aktiv edhe me projekte të reja muzikore, të cilat priten mirë nga fansat.

SHPËRNDAJE