0

Remzie Osmani është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore.

Këngët e saj janë të pranishme pothuajse në çdo dasmë dhe festë tjetër familjare, shkruan ORAinfo.

Krahas muzikës, Remzia është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme nga jeta profesionale dhe private.

Sot, Remzia ka postuar disa video ku shihet se i ka ardhur shoqja nga gurbeti, e nga gëzimi ato kanë kënduar e vallëzuar bashkë në veturë. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE