0

Brikena Beqiri është moderatore shumë e njohur.

Atë e shohim pothuajes çdo ditë në emisionin e mëngjesit në RTK, shkruan ORAinfo.

Brikena shpesh është temë e mediave rozë për pamjen e saj joshëse dhe për pozat provokuese.

Se fundim ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me një bluzë të brendëshme.

Në këtë foto, Brikena po duket mjaftë ҫuditshëm./ORAinfo/

SHPËRNDAJE