0

Gresa Behluli është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Por, tashmë ajo është e njohur si Gresa dhe si një këngëtare shumë e dashur, shkruan ORAinfo.

Pos këngëve të suksesshme ajo njihet edhe si femër shumë elegante.

Gresa është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me Shkurtën dhe të dyja po duken tejet bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE