0

Njomza Martinaj është vajza e këngëtares së mirënjohur shqiptare Shyhrete Behlulit.

Ajo sot lindi një djalë, pas dy vajzave, përcjell ORAinfo.

Në familjen e këngëtares sot ka pasur festë të madhe dhe të gjithë kanë postuar foton për të na treguar sa janë gëzuar.

Njomza mori urime edhe nga persona të tjerë ku ajo që mori më shumë vëmendjen është urimi i këngëtares Shkurte Gashi./ORAinfo/

SHPËRNDAJE