0

U bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani, Shkurte Gashi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo që e bën edhe më të veçantë janë performancat e saj live, përcjell ORAinfo.

Shkurtën e gjejmë shumë aktive në rrjete sociale krahas angazhimeve që ka në profesion.

Sot, ajo ka publikuar një foto me vajzën e hallës së saj e që duket se ngjajnë shumë si të ishin binjake./ORAinfo/

SHPËRNDAJE