0

Shkurte Fejza vjen elegante në imazhet e fundit.

Për të iu uruar një fundajvë të mirë fansave të saj këngëtarja e njohur, Shkurte Fejza ka zgjedhur të publikojë disa fotografi në të cilat duket tejet elegante. Kombinimi i ngjyrave bardh e zi në veshje po i shkon shumë mirë me modelin e flokëve dhe grimit.

“Përshëndetje miq, ju uroj një fundjavë të këndshme… Qofshi me shëndet të mirë ju dhe familjet tuaja…”, është përshrkimi që iu ka lënë fotove në rrjetet sociale.

Shkurta dhe e bija e saj Gresa para pak ditësh lansuan projektin muzikor të titulluar “Nuse Mësuese”, i cili ngjalli reagime Qendra Kosovare për Studime Gjinore duke e konsideruar si tekst diskriminues për gratë.

SHPËRNDAJE