0

Shkurte Gashi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo njihet për zërin e saj të veçantë dhe për performancat live në dasma, mbrëmje e koncerte, përcjell ORAinfo.

Shkurta mbrëmë ishte prezente në dasmën e djalit të Remzie Osmanit.

Me këtë fustan që ia ka zgjedhur Learta, Shkurta po duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE