0

Shkurte Fejza është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Këngët e saj këndohen e dëgjohen edhe në ditët e sotme sidomos për domethënien që e kanë, përcjell ORAinfo.

Ajo komentohet shumë edhe për jetën private.

Sot, vajza e saj Gresa ka publikuar një foto në të cilën Shkurta duket e re dhe që nuk e kemi parë më herët./ORAinfo/

SHPËRNDAJE