0

Këngëtarja shumë e pëlqyer shqiptare, Shkurte Fejza para pak ditëve martoi vajzën e saj, Gresën.

Ajo organizoi kanagjegj dhe dasëm madhështore e që nuk la pa u komentuar shumë në media e në publik, përcjell ORAinfo.

E përveç Gresës, vëmendje të madhe morën edhe motrat e saj e sidomos më e vogla Agnesa.

Sot, Shkurta ka publikuar një fototë saj dhe e ka quajtur, ‘më e bukura e mamit’./ORAinfo/

SHPËRNDAJE