0

Shkurta është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo vlerësohet shumë sidomos për performancat e saj live, shkruan ORAinfo.

Ndonëse është shumë e angazhuar me këngë, mbrëmje e koncerte, Shkurta nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një pamje ku shihet qe sapo ka dal nga frizerka.

Ajo është rregulluar nga duart e vajzës së Shyhrete Behlulit, Njomzës.

Me grim të rëndë dhe flokë të kapura, Shkurta po duket shumë e bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE