0

Shkurte Gashi vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun tonë.

Pos për këngë, ajo njihet edhe për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ka një numër të madh të ndjekësve.

Sot ajo ka ditëlindjen dhe ka publikuar një foto, ku shihet se ka dal me shoqen e saj.

Shkurta nuk është rregulluar siҫ jemi mësuar ta shohim më parë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE