0

Adelina Tahiri edhe pse është bërë nënë në moshë fare të re, është duke e shijuar deri në maksimum ditët me djalin e saj.

Këngëtarja edhe pse ka pasur shumë komente negative pasi u martua me burrin maqedonas, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo është duke i shijuar pushimet në një vend piktoresk. E veshur me jakne dhe kapele, Adelina duket një vajzë 20 vjeçare. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE