0

Arta Elezaj, është aktorja që u bë e njohur për publikun shqiptar në një kohë shumë të shkurtër.

Aktorja nga Istogu u bë e njohur dhe e pëlqyer në publikun shqiptar me rolin e saj të ‘Xhakartës’ në serialin ‘O sa mirë’, përcjell ORAinfo.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku bënë postime nga më të ndryshme.

‘Xhakarta’ ka shkuar në pishë të brendshme dhe nga atje ka sjell një imazh shumë të nxehtë.

Ajo nuk ka hezituar t’i shfaq asestet e saj të bollshme. Për më tepër shikojeni videon. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE